Dzień Dziecka Dniem Sportu w Naszym Przedszkolu!!! (1.06.2017 r.)

"Nie od dzisiaj wiadomo, iż nasza kondycja fizyczna wpływa na stan umysłu i na odwrót.

To, jak się czujemy w naszym ciele, wywiera wpływ na samopoczucie, emocje,

a nawet na sposób, w jaki funkcjonujemy w świecie i to jak nawiązujemy relacje z innymi ludźmi."

Nasze Panie z przedszkola przygotowały radosny Dzień Dziecka- na sportowo.

Dzieci w tym dniu współzawodniczyły w różnych konkurencjach sportowych...

Miały do pokonania tor przeszkód: przejście przez tunel, skok obunóż przez trzy obręcze, przejście po równoważni i rzut piłką do kosza. Kolejnym etapem zabaw były skoki w worku.  Na koniec można było spróbować swoich sił w ujeżdżaniu byka czy też beztroskich zabaw na dmuchanym zamku.

Pracownicy karetki Pogotowia Ratunkowego zapraszali dzieci do rozmowy na temat zawodu ratownika i wykorzystywanego w codziennej pracy sprzętu medycznego.

Rada Rodziców szkoły częstowała maluchy pyszną lemoniadą, wodą oraz lodami.

Po południu dzieci bawiły się na placu zabaw wesoło biegając wśród ogromnych baniek mydlanych oraz spotkały się z animatorem, który wyczarowywał dla nich cuda z baloników.

To był piękny dzień- pełen radości.

Cieszymy się, że dzieci mogły właśnie w taki sposób uczcić swoje święto. Pogoda dopisała i słońce milutko ogrzewało przedszkolaki w Tyńcu Małym.