Kadra

Dyrektor ZSZP

mgr Iwona Antman

Wicedyrektor SP

mgr Magdalena Lewczuk

Wicedyrektor przedszkola

mgr Monika Sokołowska

Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej

  • mgr Anna Walczak - Moczkodan (pedagog szkolny klas IV-VIII, logopeda)
  • mgr Patrycja Moczkodan (psycholog klas IV-VIII)
  • mgr Anna Gidzińska (pedagog klas 0-III)
  • mgr Joanna Goliszek (psycholog klas 0-III, terapeuta SI)

Nauczyciele

  • mgr Adamski Grzegorz - świetlica
  • ks. mgr Alczyk Ireneusz - katecheta
  • mgr Balcer Joanna - katecheta
  • mgr Binczak Aleksander - świetlica
  • mgr Bryjak Anna - historia, wych. kl. 4d
  • mgr Brysiewicz Jacek – wychowanie fizyczne, wych. kl. 4a
  • mgr Bury Kamila – język polski, wych. kl. 5a
  • mgr Cielecka Agnieszka - oddział przedszkolny 0
  • mgr Cygan Mateusz - wychowanie fizyczne, plastyka, wych. kl. 7b
  • mgr Czysz Tymoteusz – wychowanie fizyczne, świetlica
  • mgr Dyguda Urszula - świetlica
  • mgr Foks Beata – muzyka, świetlica, wych. kl.  6c
  • mgr Gabryś Izabela- matematyka
  • mgr Gomułkiewicz Joanna – logopeda
  • mgr Gubernator Urszula – edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3a
  • mgr Haba Agnieszka – świetlica
  • mgr Haba Anna - świetlica
  • mgr Jagielska Grażyna – matematyka, chemia, wych. kl. 8b
  • mgr Kaszyńska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 1d
  • mgr Kleszcz Beata - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2a
  • mgr Klimiuk Beata – kierownik świetlicy
  • mgr Kłos Wojciech – nauczyciel wspomagający
  • mgr Krawiec Stanisława - świetlica
  • mgr Lach Barbara – oddział przedszkolny 0
  • mgr Lechowska Anna – język angielski, wych. kl. 5d
  • mgr Limańczyk Barbara - oddział przedszkolny 0
  • mgr Luberda Wioletta - matematyka
  • mgr Łaczmańska Ewa - świetlica
  • mgr Masica Alina - język angielski
  • mgr Masica Daniel - język angielski, język niemiecki, wych. kl. 8c
  • mgr Matkowska Halina - matematyka
  • mgr Mazur Aldona - wychowanie fizyczne
  • mgr Michalczyk Izabela - informatyka, wych. kl. 6a
  • mgr Moczkodan Piotr - matematyka
  • mgr Moszkowska-Stefańska Agnieszka – język angielski
  • mgr Pająk Agnieszka - oddział przedszkolny 0
  • mgr Palichleb Anna – język polski, wych. kl. 8a
  • mgr Parczewska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2d
  • mgr Paszkot Julia - oddział przedszkolny 0, świetlica
  • mgr Paśnik-Kijanka Agnieszka – język polski, wych. kl. 7a
  • mgr Pernak Beata - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2b
  • mgr Pietrzok Katarzyna – język polski, wych. kl. 8d
  • mgr Pińkowska Ewelina - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 1c
  • mgr Praczyk Małgorzata – język polski, historia, wych. kl. 6b
  • mgr Przystajko Renata – nauczyciel wspomagający
  • mgr Słupianek Monika - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3c
  • mgr Socha-Kokoszka Jolanta – technika, biblioteka, wych. kl. 4c
  • mgr Struzik Paulina - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 1a
  • mgr Suska Magdalena – biologia, geografia, doradca zawodowy, WDŻ, wych. kl. 5b
  • mgr Szczepańska Anna - świetlica
  • mgr Świeczko Łukasz – matematyka, fizyka, wych. kl. 5c
  • mgr Tupik Anna - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 1b
  • mgr Turbańska Joanna – geografia, biologia, , wych. kl. 4b
  • mgr Waniszewska Anna - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3d
  • mgr Wolek Agnieszka – świetlica
  • mgr Wolny Marcin - EDB, WOS
  • mgr Wrona Małgorzata – język angielski
  • mgr Zbroińska Urszula - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2c
  • mgr Żurawińska Agnieszka - oddział przedszkolny 0
  • mgr Żurawka Renata - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3b