Czytanie na dywanie

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na wydarzenie pt. "Czytanie na dywanie", które odbędzie się w piątek 09 grudnia w godzinach 16.30-19.00 (aula i hol na parterze).

Zaszczycą nas swoją obecnością m.in. goście z Urzędu Gminy Kobierzyce, goście z Firmy Amazon, aktorzy i prezenterzy.

W programie m.in. chwile z ciekawą książką, konkursy, kiermasz książek, kawiarenka ze słodkościami i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Organizatorzy
J.Socha - Kokoszka, K.Pietrzok, M.Cygan, M.Suska, A. Lechowska, J. Turbańska, A. Bińczak,Rada Rodziców, wolontariat i samorząd szkolny.

Jednocześnie informujemy, że podczas imprezy będą robione fotografie oraz będzie nakręcany film promujący wydarzenie.

Przedmiotowy materiał filmowy oraz zdjęcia mogą zostać udostępnione, opublikowane na:

• stronie internetowej jednostki,
  • stronie internetowej organu prowadzącego,
  • profilach internetowych zarządzanych przez jednostkę (Facebook),
  • profilach internetowych zarządzanych przez organ prowadzący (Facebook),
  • w prasie (gazetka gminna, wiejska),
  • wewnętrzna komunikacja do pracowników Amazon,
  • Social media Firmy Amazon, tj.: Twitter, LinkedIn, Amazon blog.