EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA # LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Dnia 6 października uczniowie z klasy 1d uczestniczyli w ciekawych i twórczych zajęciach praktycznych, opierających się na nauce przez zabawę i kreatywną twórczość. Dziewczynki projektowały wzory i ozdabiały kosmetyczki, wykorzystując kolorowe guziki, klej, flamastry i farby do tkanin. Chłopcy budowali różnorodne pojazdy, bryły oraz konstrukcje z klocków magnetycznych - według podanych wzorów oraz własnych pomysłów. W wyniku kreatywnych i twórczych działań powstały piękne, kolorowe, oryginalne kosmetyczki oraz pomysłowe maszyny, konstrukcje i wynalazki techniczne. Wszystkie działania wywołały radość i uśmiech na twarzach dzieci!

Poszczególne zadania były realizowane w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.